מדריכי אינדקס​

:::  מדריכי אינדקס חתונה  :::

 

סדרת מדריכי אינדקס חתונה יצאה לראשונה בשנת 1994 ומאז היא רק הולכת ומתרחבת. הסדרה כוללת ארבעה מדריכים, המחולקים לפי אזורי הארץ: אינדקס חתונה לאזור המרכז, אינדקס חתונה לאזור ירושלים, אינדקס חתונה לאזור הדרום ואינדקס חתונה לאזור הצפון

 

סדרת מדריכי אינדקס חתונה יצאה לראשונה בשנת 1994 ומאז היא רק הולכת ומתרחבת. הסדרה כוללת ארבעה מדריכים, המחולקים לפי אזורי הארץ: אינדקס חתונה לאזור המרכז, אינדקס חתונה לאזור ירושלים, אינדקס חתונה לאזור הדרום ואינדקס חתונה לאזור הצפון. בכל מדריך נמצאים כל נותני השירותים האזוריים העוזרים בארגון החתונה והוא מכיל את כל מה שצריך, והרבה יותר, להפקת החתונה.

 

כל מדריך בנוי ממספר חטיבות כמו אולמות וגני ארועים, מוסיקה, צילום, קייטרינג ובארים, הלבשה לארועים, אטרקציות, חינות, עיצוב והפקה ושמלות כלה. בכל מדריך עשרות עמודים של כתבות, ראיונות, מאמרים, טיפים ועיצות לזוג המתחתן, כמו גם סיפורם של עשרות זוגות שכבר התחתנו ומייעצים מנסיונם.

 

בכל המדריכים ניתן למצוא בעלי מקצוע הקשורים באופן ישיר ועקיף לתכנון והפקת ארועים כמו אולמות וגני ארועים, קייטרינג, מוסיקה לארועים, מעצבי ארועים, צלמים, תאורנים, בארים ניידים, אטרקציות לארועים, זיקוקין די-נור ועוד ועוד.

כמות מופצת של כל המדריכים - 50,000 עותקים

 

אינדקס חתונה מרכז

המדריך מופץ באזורים: ת"א, ר"ג, גבעתיים, חולון, ראשל"צ, בת-ים, פ"ת, בני ברק, הרצליה, רמת השרון, נתניה, אבן יהודה, הוד השרון, חדרה, זכרון יעקב, רמלה, מודיעין, לוד, כפר סבא, רעננה, נס ציונה ורחובות. כמו כן מחולקים אלפי מדריכים בתערוכות 'גשם של ארועים' באשדוד, באר שבע, חיפה, ירושלים ותל אביב.

 

אינדקס חתונה ירושלים

המדריך מופץ באזורים: ירושלים, בית שמש, מבשרת ציון ויהודה ושומרון. כמו כן מחולקים אלפי מדריכים בתערוכות 'גשם של ארועים' הנערכות בירושלים פעמיים בשנה.

 

אינדקס חתונה דרום

המדריך מופץ באזורים: אשדוד, אשקלון, קריית גת, שדרות, קריית מלאכי, באר שבע, ערד, דימונה ואילת.

 

אינדקס חתונה צפון

המדריך מופץ באזורים: עפולה והעמקים, נצרת, נצרת עילית, מגדל העמק, בית שאן, טבריה, צפת, קרית שמונה, רמת הגולן, חיפה, הקריות, עכו, כרמיאל, נהריה, מעלות ויקנעם.

את המדריכים ניתן להזמין:

 

* בדואר - ת.ד. 652 תל אביב, מיקוד 61006
* בטלפון -  03-7612424
* בפקס - 03-7612414​

:::  מדריכי אינדקס בר ובת מצווה  :::

 

סדרת מדריכי אינדקס בר/ת מצווה יצאה לראשונה בשנת 1994 ומאז היא רק הולכת וגדלה. הסדרה כוללת שלושה מדריכים, המחולקים לפי אזורי הארץ: אינדקס בר מצווה לאזור המרכז, אינדקס בר מצווה לאזור ירושלים ואינדקס בר מצווה לאזור הדרום.

 

סדרת מדריכי אינדקס בר/ת מצווה יצאה לראשונה בשנת 1994 ומאז היא רק הולכת וגדלה. הסדרה כוללת שלושה מדריכים, המחולקים לפי אזורי הארץ: אינדקס בר מצווה לאזור המרכז, אינדקס בר מצווה לאזור ירושלים ואינדקס בר מצווה לאזור הדרום. בכל מדריך נמצאים כל נותני השירותים האזוריים העוזרים בארגון בר/ת המצווה והוא מכיל את כל מה שצריך, והרבה יותר, להפקת ארוע זה.

 

כל מדריך בנוי ממספר חטיבות כמו אולמות וגני ארועים, מוסיקה, צילום, קייטרינג ובארים, הלבשה לארועים, אטרציות, עיצוב והפקה והכל לארוע. בכל מדריך עשרות עמודים של כתבות מעניינות, ראיונות, מאמרים, טיפים ועיצות לילד/ה החוגגים את בר/ת המצווה, כמו גם סיפורם של ילדי בר מצווה שחגגו לאחרונה.

 

בכל המדריכים ניתן למצוא בעלי מקצוע הקשורים באופן ישיר ועקיף לתכנון והפקת ארועים כמו אולמות וגני ארועים, קייטרינג, מוסיקה לארועים, מעצבי ארועים, צלמים, תאורנים, בארים ניידים, אטרקציות לבר מצווה, זיקוקין די-נור ועוד ועוד.

 

כמות הפצה כללית: 30,000 עותקים

 

אינדקס בר מצווה מרכז

המדריך מופץ באזורים: ת"א, ר"ג, גבעתיים, חולון, רשל"צ, בת-ים, פ"ת, בני ברק, הרצליה, רמת השרון, נתניה, אבן יהודה, הוד השרון, חדרה, זכרון יעקב, רמלה, מודיעין, לוד, כפר סבא, רעננה, נס ציונה ורחובות. כמו כן מחולקים אלפי מדריכים בתערוכות 'גשם של ארועים' באשדוד, באר שבע, חיפה, ירושלים ותל אביב.

 

אינדקס בר מצווה ירושלים

המדריך מופץ באזורים: ירושלים, בית שמש, מבשרת ציון ויהודה ושומרון. כמו כן מחולקים אלפי מדריכים בתערוכות 'גשם של ארועים' הנערכות בירושלים פעמיים בשנה.

 

אינדקס בר מצווה דרום

המדריך לשנת 2007 מכיל 290 עמודים של אנשי מקצוע בכל תחומי ארגון והפקת בר המצווה. המדריך כולל מספר גדול של מאמרים וכתבות בנושא בר מצווה, כמו גם כתבות המיוחדות לאזור הדרום.

 

המדריך מופץ באזורים: אשדוד, אשקלון, קריית גת, שדרות, קריית מלאכי, באר שבע, ערד, דימונה ואילת.

:::  אודות מדריך בידור ובמה  :::

 

מדריך בידור ובמה, שיצא לראשונה בשנת 1978, הוא המדריך המסווג הבלעדי לאמנים ולשרותי בידור ובמה בישראל. המדריך מיועד לקהל האמנים המקצועי.

 

מדריך בידור ובמה, שיצא לראשונה בשנת 1978, הוא המדריך המסווג הבלעדי לאמנים ולשרותי בידור ובמה בישראל. המדריך מיועד לקהל האמנים המקצועי.

 

המדריך כולל את כל הגורמים ונותני השירותים בענף הבידור בישראל והוא משמש ככלי עבודה מקצועי ויחיד במינו לכל העוסקים בענף הבידור בארץ.

 

מדריך בידור ובמה לשנת 2012 כולל כ- 500 עמודים ולמעלה מ- 15,000 בעלי מקצוע שונים המכסים את כל ענף הבידור, באופן ישיר ועקיף ממגוון רחב של תחומים כמו אולפני הגברה, שרותי הקלטה, אנשי בידור ואמנים (מליצנים ומרצים ועד זמרים ולהקות), תפאורות, שרותי במה, בתי ספר לאומנויות, צלמים, אמרגנים, מפיקים ועוד.

 

תפוצת המדריך

המדריך מופץ חינם ביותר מ- 50,000 עותקים, באמצעות הדואר ובהפצה ישירה ואישית, לכל הגורמים אשר שמם מופיע במדריך.בנוסף, מופץ המדריך גם לועדי עובדים, רכזי תרבות ובידור במוסדות, עיריות, מועצות מקומיות, מתנ"סים, בתי מלון, מועדוני לילה, מועצות פועלים, בתי תרבות, בתי שעשועים, שגרירויות, קהילות יהודיות בחו"ל, אמצעי התקשורת, מוסדות חינוך וכן בתערוכות וירידים.

:::  אודות מדריך מזון ומשקה  :::

 

מדריך מזון ומשקה, שיצא לראשונה בשנת 1988, הוא המדריך המסווג למוצרי המזון והמשקאות הגדול בישראל.

 

המדריך כולל את כל הגורמים ונותני השירותים בענף המזון בישראל והוא משמש ככלי עבודה מקשר בין גורמי הענף וכמקור למידע מעודכן עבור צרכני הענף. המדריך משמש גם ככלי פרסומי חשוב, המאפשר לעוסקים בענף להציג את עצמם ואת השרות שהם מעניקים לקהל לקוחותיהם.

 

מדריך 2013 יוצא זו השנה ה- 22 וכולל כ- 400 עמודים עדכניים המכילים נושאים המכסים את כל ענף המזון כמו פירות וירקות, מלגזות, גנרטורים, רטבים, אריזה, שימורים, דבש וכוורות, דגים, הובלת בקירור, תבלינים ועוד.

 

תפוצת המדריך

המדריך מופץ חינם באמצעות הדואר ובהפצה ישירה ואישית, לכל הגורמים אשר שמם מופיע במדריך.בנוסף, מופץ המדריך גם לאולמות, רשתות שיווק, מכולות, חברות היי טק ולגורמים מוסדיים כמו קיבוצים, מושבים, מפעלים וחברות, קניינים של בתי מלון, בתי חולים, צה"ל ונספחים מסחריים בקונסוליות, פנימיות, מוסדות סיעודיים, משרדי ממשלה, מסעדות, בתי אוכל ולעסקים קמעונאיים.

:::  אודות מדריך דפוסגרף  :::

 

מדריך דפוסגרף, שיוצא זו השנה ה- 28, הוא המדריך המסווג הבלעדי לכל ענף הדפוס והגרפיקה בישראל.

 

המדריך משמש כלי מקשר בין גורמי הענף ומקור מידע עדכני וחשוב לצרכני תחום הדפוס.

המדריך כולל את כל הגורמים ונותני השירותים בענף הדפוס בישראל והוא משמש ככלי עבודה מקצועי ויחיד במינו לכל העוסקים בענף הדפוס על בוריו.

 

מדריך דפוסגרף לשנת 2012 כולל מאות עמודים של בעלי מקצוע שונים המכסים את כל ענף הדפוס, באופן ישיר ועקיף ממגוון רחב של תחומים כמו נייר, מדפסות, מכונות וציוד, מעצבים גרפיים, מבלטים, הוצאה לאור, הדפסת מגנטים , מדבקות ותוויות, רוטציה, שטנצים, פלקסוגרפיה, הפקות דפוס, כריכיות, למינציה, גרפיקאים, בתי דפוס ועוד.

 

תפוצת המדריך

המדריך מופץ חינם באמצעות הדואר ובהפצה ישירה ואישית, לכל הגורמים אשר שמם מופיע במדריך.

בנוסף, מופץ המדריך גם לבנקים, חברות ביטוח, מערכות עיתונים, מוסדות וגורמים בתחום הדפוס, צרכני שירותי דפוס במועצות מקומיות, מפעלים גדולים בארץ ובחו"ל ולכל בתי הספר בישראל.

:::  אודות מדריך אופנה וטקסטיל  :::

 

מדריך אופנה וטקסטיל, שיוצא זו השנה ה- 26 ברציפות, משמש כבמה בלעדית לכל הגורמים בענף האופנה והטקסטיל בישראל. כגון: בדי אופנה,

 

המדריך כולל את כל הגורמים ונותני השירותים בענף האופנה, הביגוד והטקסטיל בישראל והוא מוכר במקור בלעדי למידע חשוב וחיוני המשרת את כל הגורמים במסגרת ענפי ההלבשה והאופנה, הטקסטיל והאביזרים.

 

המדריך משמש ככלי פרסומי מרכזי המאפשר לגורמים בענף להציג בפני קהל לקוחותיהם את עצמם ואת השירות אותו הם מעניקים.

 

מדריך 2012 כולל יותר מ- 160 עמודים עדכניים המכילים נושאים המכסים את כל ענף האופנה והטקסטיל כמו ארנקים, מתפרות, בדים, גיהוץ, נעליים, דברי סידקית, דפוס משי, שמלות כלה, שקיות, מעצבי טקסטיל, מדבקות, מובילי טקסטיל ועוד.

 

תפוצת המדריך

המדריך מופץ חינם באמצעות הדואר ובהפצה ישירה ואישית, לכל הגורמים אשר עוסקים בייצור, תכנון, מכירה ושיווק של מוצרי אופנה וטקסטיל, עליהם נמנים חנויות ההלבשה ובתי האופנה, המתפרות, בתי הבד והעוסקים בקונפקציה.

כמו כן, מופץ המדריך לגרומים מחוץ לענף, המזמינים עבודות ושירותים כמו עיריות, ועדי עובדים, בתי מלון, קיבוצים, מועצות מקומיות, מפעלים ועוד.

03-7612411