√ דומיין עצמאי

   לכל אתר כתובת עצמאית (www.dugma.co.il) ייחודית אותה ניתן לקדם בפרסומים השונים, על כרטיסי ביקור וכו'

 

√ סליקה ואבטחה

   סליקה ע"י חברת פיי-פאל או כל חברת אשראי שהלקוח רוצה, אבטחת SSL מלאה ע"פ תו תקן עולמי מורשה גוגל

 

√ חנות מותאמת לסלולאר

   אתר חנות רספונסיבי המותאם לכל סוגי המסכים - דבר בעל חשיבות עליונה מבחינת הנוחות של הגולשים והחשיבות שגוגל נותן להתאמת האתר

 

√ דף הבית

   מגוון עיצובים גמישים, אפשרות לשינוי צבעים, סרטון פלאש, הצפת כל התכנים בדף הבית כולל תמונות, מבצעים וחדשות, וידאו וקטלוג מוצרים

 

√ מוצרים ללא הגבלה!

    כמות מוצרים ללא הגבלה, מספר קטגוריות ללא הגבלה, תת קטגוריות וחלוקת החנות ע"פ צרכי הלקוח

 

√ עדכון עצמי של האתר

    כל הזמן, מכל מקום, ללא הגבלה, על ידי בעל האתר

 

√ גלריות וידאו

    סרטוני וידאו ללא הגבלה.

 

√ Google Analytics

    תומך במערכת סטטיסטיקה חיצונית - Google Analytics

 

√ פרסום בפורטלים של אינדקס מדיה ללא עלות נוספת

בניית חנות באינטרנט

בניית חנות אינטרנטית

בניית חנות באינטרנט - כל היתרונות באתר אחד!

בשנים האחרונות תחום הקנייה באינטרנט הולך וצובר תאוצה. אנשים מבינים שלא צריך לצאת מהבית על מנת ללכת לקניות ומצד שני יותר ויותר בעלי עסקים מבינים שרשת האינטרנט יכולה להכניס להם הרבה כסף.

 

העלות של חנות אינטרנטית, בניגוד לחנות פיזית, הינה קטנה יחסית כאשר הרווח הפוטנציאלי גבוה בהרבה, מאחר שלחנות שתבנה ברחוב או בקניון יגיעו רק אנשים מהאזור בעוד שלחנות באינטרנט יגיעו מכל הארץ ואולי אפילו מהעולם. הפוטנציאל בשמיים.

 

אינדקס מדיה, אשר בונה אתרי אינטרנט משנת 1999, מתמחה בבניית אתרי חנות לעסקים קטנים ובינוניים. מעל 50 אתרים נמצאים על השרתים שלנו ומנוהלים על ידינו, מרמת העיצוב הראשוני של האתר ועד לרמת עדכון המוצרים על בסיס קבוע. הצוות שלנו כולל מחלקת גרפיקה ועיצוב אתרים גדולה, מומחי גוגל ואנשי תוכן. אינדקס מדיה מחזיקה שרתים חדשים ועוצמתיים בעלי אבטחה גבוהה עם גיבויים מלאים מדי יום, כך שהלקוח יוכל לישון בשקט שהאתר שלו מאובטח ומגובה.

שלח

שם מלא:

This field is required.

Thank You!

The form has been successfully sent.

טלפון:

This field is required.

דואר אלקטרוני

This field is required.

תוכן ההודעה:

This field is required.

נושא ההודעה

This field is required.

למה דווקא אנחנו?

אינדקס מדיה קיימת משנת 1978, פתחה את מחלקת בניית האתרים בשנת 1999, ונחשבת לאחת מחברות האינטרנט ובניית האתרים הוותיקות בישראל. לאורך השנים בנינו מעל ל- 5,000 אתרים ללקוחות! במגוון טכנולוגיות ושפות תוכנה ועל פי צרכי השוק המשתנים באופן תדיר. אנחנו ראינו כבר הכל - וזה לא קלישאה!

 

אנחנו מעסיקים מעצבי אתרים מקצועיים בעלי ידע, נסיון רב והבנה של צרכי השוק. אם תבחר לבנות את אתר האינטרנט שלך באינדקס מדיה, יהיה לך גם אבא וגם אמא של חברה ותיקה ובעלת נסיון רב. השירות ללקוח הינו נר לרגלנו ובכל רגע נתון תוכל לדבר, להתייעץ או לבקש (ולהתלונן במידת הצורך) מול המעצב, מנהל הפרוייקט או אפילו מנהל המחלקה. אצלנו לא תשמע את התירוץ "הייתי עסוק/הייתי במילואים/אני מצטער". אנחנו תמיד פה!

::: לפרטים נוספים :::

053-9371122